Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Н. Назарбаєв, Президент Республіки Казахстан Президент Республіки Казахстан Н. Назарбаєв під час робочого візиту до Мангістауської області запустив будівництво залізниці «Боржакти – Ерсан».

 

 

На будівництво залізниці планується витратити 〒38 млрд. Проектом розширення порту Актау передбачено збільшення потужності обсягу перевалки вантажів до 19,5 млн т на рік за рахунок будівництва зернового терміналу потужністю 1,5 млн т на рік, а також двох терміналів для генеральних вантажів і контейнерів потужністю 1,5 млн т на рік. Загальна площа розширення складає 22 га. Вартість проекту — 〒38 млрд. 1-ий етап будівництва заплановано закінчити в останньому місяці 2014 року.
Залізнична лінія «Боржакти – Ерсан» створить інфраструктурну основу для реалізації проекту з будівництва поромного комплексу порту Курик і декількох індустріальних проектів у прибережній зоні. «У результаті реалізації всіх проектів буде створено понад 4 тис. нових робочих місць», — зазначив Н. Назарбаєв. Загальний обсяг інвестицій у розвиток залізничної та портової інфраструктури Мангістауської області за останні 5 років склав суму, що перевищує 〒200 млрд.