Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Під час конференціїЗ 28 по 29 жовтня в Алмати пройшла науково-практична міжнародна конференція з теми «Технічне регулювання та стандартизація в нових умовах».

 

 

 

Цей захід був організований АТ «Національна компанія «Казакстан темір жоли»», а також АТ «Казахська академія транспорту і комунікацій ім. М. Тинишпаєва» і Некомерційним партнерством «Об'єднання виробників залізничної техніки».

У роботі конференції брали участь понад 200 представників казахстанських, російських і білоруських компаній, а також їх колег із країн далекого зарубіжжя.
У рамках конференції було обговорено актуальні питання, що стосуються розвитку транспортного сектора. Серед них — майбутнє впровадження нової системи Митного союзу з технічного регулювання на залізничному транспорті, впровадження вимог, передбачених міжнародним стандартом IRIS для залізничної промисловості, а також створення інфраструктури контролю якості за допомогою використання різних інструментів технічного регулювання тощо.