Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час конференціїЗ 28 по 29 жовтня в Алмати пройшла науково-практична міжнародна конференція з теми «Технічне регулювання та стандартизація в нових умовах».

 

 

 

Цей захід був організований АТ «Національна компанія «Казакстан темір жоли»», а також АТ «Казахська академія транспорту і комунікацій ім. М. Тинишпаєва» і Некомерційним партнерством «Об'єднання виробників залізничної техніки».

У роботі конференції брали участь понад 200 представників казахстанських, російських і білоруських компаній, а також їх колег із країн далекого зарубіжжя.
У рамках конференції було обговорено актуальні питання, що стосуються розвитку транспортного сектора. Серед них — майбутнє впровадження нової системи Митного союзу з технічного регулювання на залізничному транспорті, впровадження вимог, передбачених міжнародним стандартом IRIS для залізничної промисловості, а також створення інфраструктури контролю якості за допомогою використання різних інструментів технічного регулювання тощо.