Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

М. Бутнорюс, завідуючий відділом логістичних проектів у дирекції вантажоперевезень АТ «Lietuvos geležinkeliai» Термінал буде надавати послуги з обслуговування та транспортування контейнерів, які прибули з Німеччини та інших країн через Польщу. Інвестиції в проект склали 87,6 млн літів, понад 84% від суми покриє Фонд згуртування Євросоюзу.

 

 

За словами експертів, завдяки тому, що логістичні послуги сконцентровані в одному місці, обслуговування вантажопотоків стане дешевшим і швидшим. Будуть створені склади для зберігання товарів, звідки продукція за допомогою інтермодальних перевезень потраплятиме на західні і східні ринки. Також біля терміналу відкриють логістичний парк.
На території логістичного парку в Каунасі почнуть працювати склади, страхові, логістичні та інші фірми. Економічний проект «Каунаський Логопарк» має державне значення, про що свідчить відповідна постанова уряду. «Територія, на якій розгорнуть парк, є частиною вільної економічної зони (ВЕЗ), що також послужить хорошим стимулом для залучення сюди інвесторів», — зауважив М. Бутнорюс, завідуючий відділом логістичних проектів у дирекції вантажоперевезень АТ «Lietuvos geležinkeliai».
Перевалочна потужність терміналу становитиме 55 тис. контейнерів на рік. Після відкриття терміналу до кінця 2014 року буде перевантажено близько 5 тис. Обсяги збільшаться після відкриття дільниці європейської залізничної магістралі «Rail Baltica», яка буде тягнутися до Каунаса від польсько-литовського кордону.