Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

М. Бутнорюс, завідуючий відділом логістичних проектів у дирекції вантажоперевезень АТ «Lietuvos geležinkeliai» Термінал буде надавати послуги з обслуговування та транспортування контейнерів, які прибули з Німеччини та інших країн через Польщу. Інвестиції в проект склали 87,6 млн літів, понад 84% від суми покриє Фонд згуртування Євросоюзу.

 

 

За словами експертів, завдяки тому, що логістичні послуги сконцентровані в одному місці, обслуговування вантажопотоків стане дешевшим і швидшим. Будуть створені склади для зберігання товарів, звідки продукція за допомогою інтермодальних перевезень потраплятиме на західні і східні ринки. Також біля терміналу відкриють логістичний парк.
На території логістичного парку в Каунасі почнуть працювати склади, страхові, логістичні та інші фірми. Економічний проект «Каунаський Логопарк» має державне значення, про що свідчить відповідна постанова уряду. «Територія, на якій розгорнуть парк, є частиною вільної економічної зони (ВЕЗ), що також послужить хорошим стимулом для залучення сюди інвесторів», — зауважив М. Бутнорюс, завідуючий відділом логістичних проектів у дирекції вантажоперевезень АТ «Lietuvos geležinkeliai».
Перевалочна потужність терміналу становитиме 55 тис. контейнерів на рік. Після відкриття терміналу до кінця 2014 року буде перевантажено близько 5 тис. Обсяги збільшаться після відкриття дільниці європейської залізничної магістралі «Rail Baltica», яка буде тягнутися до Каунаса від польсько-литовського кордону.