Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд залізниці АнголиКитайські будівельники завершили прокладку залізниці в Анголі. Протяжність лінії складає 1344 км. Відкриття руху очікується до кінця 2014 року. Інвестиції в проект склали $1,83 млрд.

 

 

Нова залізниця з'єднує захід і схід Анголи, проходячи через головні міста країни, такі як Бенгела, Уамбо, Сілва-Порту і Луена. На лінії розташовані 67 станцій. Проектна швидкість руху поїздів становить 90 км/год.
Магістраль інтегрована із залізничною мережею Демократичної республіки Конго. У 2015 році залізницю з'єднають з лінією Ангола – Замбія.
Нагадаємо, що це не перший проект, який китайські фахівці реалізують в Анголі. Так, наприкінці серпня влада Китаю планує відкрити найвищу в світі ділянку залізниці, яка з'єднає тибетське місто Лхаса з округом Шигадзе.