Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця КитаюУ Китаї завершуються випробування першого експрес-поїздів CRH5A, які будуть обладнані системами електричної тяги та мережевого управління.

 

 

Нагадаємо, що південно-китайська корпорація «Наньче» і північно-китайська корпорація «Бейче» об'єднуються. У результаті в КНР з'явиться виробник залізничного транспорту, який не має аналогів у світі.

Піднебесна поставляє залізничну техніку практично в усі країни світу. Зокрема, «Бейче» влітку минулого року відправила до Естонії перший локомотив. Вперше китайське підприємство експортувало залізничний транспорт в країну Європейського Союзу.
За підсумками 2012 року «Бейче»" і «Наньче» посіли перші два місця в рейтингу семи найбільших аналогічних компаній у світі за обсягом продажів своєї продукції. Так, доходи від реалізації продукції корпорації «Бейче» склали $14,7 млрд. Аналогічний показник для «Наньче» досяг $14,4 млрд. Вони випередили канадську компанію Bombardier ($8140 млн), німецьку Siemens ($7730 млн), французьку Alstom ($7030 млн), американську General Electric ($5610 млн) і японську «Кавасакі» ($1,38 млрд).