Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця КитаюУ Китаї завершуються випробування першого експрес-поїздів CRH5A, які будуть обладнані системами електричної тяги та мережевого управління.

 

 

Нагадаємо, що південно-китайська корпорація «Наньче» і північно-китайська корпорація «Бейче» об'єднуються. У результаті в КНР з'явиться виробник залізничного транспорту, який не має аналогів у світі.

Піднебесна поставляє залізничну техніку практично в усі країни світу. Зокрема, «Бейче» влітку минулого року відправила до Естонії перший локомотив. Вперше китайське підприємство експортувало залізничний транспорт в країну Європейського Союзу.
За підсумками 2012 року «Бейче»" і «Наньче» посіли перші два місця в рейтингу семи найбільших аналогічних компаній у світі за обсягом продажів своєї продукції. Так, доходи від реалізації продукції корпорації «Бейче» склали $14,7 млрд. Аналогічний показник для «Наньче» досяг $14,4 млрд. Вони випередили канадську компанію Bombardier ($8140 млн), німецьку Siemens ($7730 млн), французьку Alstom ($7030 млн), американську General Electric ($5610 млн) і японську «Кавасакі» ($1,38 млрд).