Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

rekl2Придніпровська залізниця надає не тільки послуги з перевезення пасажирів та вантажів, але й низку інших, що можуть зацікавити як юридичних, так і фізичних осіб.

 

 

Зокрема, на підприємстві пропонують фірмам, підприємствам та організаціям, а також рекламним агенціям розміщення рекламної інформації на вокзалах, вокзальних площах та станціях (рекламні щити і плакати, банери, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, реклама на електронному табло); у пасажирських поїздах, у тому числі й приміських (рекламні плакати, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, холдери; можливе повне брендування рухомого складу); на залізничних мостах та шляхопроводах, переїздах, у смузі відведення залізниці, на зовнішніх стінах та дахах залізничних будівель (рекламні щити, банери), а також на веб-сайті магістралі.

 

Залізничний транспорт – найбільш масовий в Україні. Тож реклама, яка стане ненав’язливою складовою численних інформаційних проектів Придніпровської залізниці, отримає численну аудиторію та позитивне сприйняття, що допоможе підтримати престиж та збільшити популярність замовників, підняти рівень продажу їхніх товарів і послуг.

 

Прес-центр Придніпровської залізници