Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

rekl2Придніпровська залізниця надає не тільки послуги з перевезення пасажирів та вантажів, але й низку інших, що можуть зацікавити як юридичних, так і фізичних осіб.

 

 

Зокрема, на підприємстві пропонують фірмам, підприємствам та організаціям, а також рекламним агенціям розміщення рекламної інформації на вокзалах, вокзальних площах та станціях (рекламні щити і плакати, банери, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, реклама на електронному табло); у пасажирських поїздах, у тому числі й приміських (рекламні плакати, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, холдери; можливе повне брендування рухомого складу); на залізничних мостах та шляхопроводах, переїздах, у смузі відведення залізниці, на зовнішніх стінах та дахах залізничних будівель (рекламні щити, банери), а також на веб-сайті магістралі.

 

Залізничний транспорт – найбільш масовий в Україні. Тож реклама, яка стане ненав’язливою складовою численних інформаційних проектів Придніпровської залізниці, отримає численну аудиторію та позитивне сприйняття, що допоможе підтримати престиж та збільшити популярність замовників, підняти рівень продажу їхніх товарів і послуг.

 

Прес-центр Придніпровської залізници