Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізничний переїздУ 2014 році придніпровські залізничники виконали комплекс робіт, спрямованих на підвищення безпеки залізничних переїздів та колій.

 

 

 

Зокрема, було проведено капітальний ремонт 18 залізничних переїздів, ще на 22-х вкладено нові переїзні настили зі збірного залізобетону. Залізничний переїзд ст. Оріхівська обладнали автоматичною світлофорною сигналізацією. На перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ та поблизу ст. Новоолексіївка виконали модернізацію пристроїв переїзної автоматики. На переїзних світлофорах торік було встановлено 75 світлодіодних головок, що значно покращило видимість світлофорних сигналів.
Також у минулому році коштом залізниці було виготовлено 40 тис. флаєрів з правилами безпечного перетину залізничних переїздів, які розповсюдили у поїздах дальнього та приміського сполучення, квиткових касах вокзалів та серед водіїв та пішоходів безпосередньо на залізничних переїздах.