Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

logoПридніпровська залізниця приділяє велику увагу раціональному використанню енергоресурсів. Так, у рамках дорожньої Програми енергозбереження протягом першого півріччя 2015 року магістралі вдалося зекономити 1 тис. 395,6 т умовного палива. За даними технічної служби, цей показник збільшився на 29,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року (1 тис. 126,8 т).

Так, протягом січня-червня 2015 року заощаджено 389,3 тонни дизпалива, 2,25 млн кВт/год електроенергії, 84,4 тис. куб. м природного газу та 9,6 Гкал теплової енергії. Досягти таких результатів вдалося завдяки ефективному використанню ресурсів, запровадженню енергозберігаючих технологій та обладнання.

Зокрема, економію електроенергії на підприємствах магістралі, забезпечили такі заходи:

- у тязі поїздів - відміна довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів; коригування кількості та інших показників електропоїздів залежно від пасажиропотоку; виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору, якщо вдатися до цього дозволяла поїзна ситуація.

- у стаціонарній енергетиці - впровадження світлодіодних світильників у структурних підрозділах залізниці, застосування тепла тягових агрегатів для обігріву машинних залів підстанцій тощо.

Заощаджувати дизпаливо протягом півріччя вдалося за рахунок відміни довготривалого енергоємного обмеження швидкості руху поїздів, заміни в приміському русі тепловозів 2ТЕ116 на тепловози ЧМЕ3 на ділянках Мелітополь - Федорівка - Верхній Токмак та Мелітополь - Федорівка - Новосела. Окрім того, було замінено тепловози ЧМЕ3 на електровози ВЛ8 під час маневрових та господарських робіт.

Можливіть зекономити природний газ та теплову енергію підприємствам магістралі дали: еколого-теплотехнічна наладка котлоагрегатів; запровадження приладів обліку природного газу а також перехід на використання електричних нагрівачів для потреб гарячого водопостачання.

Загалом на впровадження ресурсоощадних заходів витрачено 1,11 млн гривень.

 

Прес - центр Укрзалізниці