Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

logoПридніпровська залізниця приділяє велику увагу раціональному використанню енергоресурсів. Так, у рамках дорожньої Програми енергозбереження протягом першого півріччя 2015 року магістралі вдалося зекономити 1 тис. 395,6 т умовного палива. За даними технічної служби, цей показник збільшився на 29,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року (1 тис. 126,8 т).

Так, протягом січня-червня 2015 року заощаджено 389,3 тонни дизпалива, 2,25 млн кВт/год електроенергії, 84,4 тис. куб. м природного газу та 9,6 Гкал теплової енергії. Досягти таких результатів вдалося завдяки ефективному використанню ресурсів, запровадженню енергозберігаючих технологій та обладнання.

Зокрема, економію електроенергії на підприємствах магістралі, забезпечили такі заходи:

- у тязі поїздів - відміна довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів; коригування кількості та інших показників електропоїздів залежно від пасажиропотоку; виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору, якщо вдатися до цього дозволяла поїзна ситуація.

- у стаціонарній енергетиці - впровадження світлодіодних світильників у структурних підрозділах залізниці, застосування тепла тягових агрегатів для обігріву машинних залів підстанцій тощо.

Заощаджувати дизпаливо протягом півріччя вдалося за рахунок відміни довготривалого енергоємного обмеження швидкості руху поїздів, заміни в приміському русі тепловозів 2ТЕ116 на тепловози ЧМЕ3 на ділянках Мелітополь - Федорівка - Верхній Токмак та Мелітополь - Федорівка - Новосела. Окрім того, було замінено тепловози ЧМЕ3 на електровози ВЛ8 під час маневрових та господарських робіт.

Можливіть зекономити природний газ та теплову енергію підприємствам магістралі дали: еколого-теплотехнічна наладка котлоагрегатів; запровадження приладів обліку природного газу а також перехід на використання електричних нагрівачів для потреб гарячого водопостачання.

Загалом на впровадження ресурсоощадних заходів витрачено 1,11 млн гривень.

 

Прес - центр Укрзалізниці