Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Придніпровська залізницяУпродовж 10 місяців 2014 року кількість дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах і коліях Придніпровської магістралі зросла до семи випадків.

 

 

З метою запобігання подібних трагічних випадків на магістралі проводять низку робіт. Залізничники ремонтують переїзди, оновлюють переїзну автоматику, проводять інформаційну роботу з водіями та пішоходами. Так, з початку року було капітально відремонтовано залізничний переїзд поблизу станції Грекувата, ще на деяких переїздах укладено 27 комплектів сучасних настилів зі збірного залізобетону, проведено модернізацію пристроїв переїзної автоматики на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ, станції Новоолексіївка, на переїзних світлофорах встановлено 75 світлодіодних голівок тощо.
На Придніпровській залізниці велика увага приділяється інформаційній роботі з громадянами. Зокрема у пасажирських та приміських поїздах, у квиткових касах вокзалів, а також серед учасників дорожнього руху на залізничних переїздах працівники магістралі розповсюдили близько 40 тис. пам'яток із детальним викладенням правил безпеки.