Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Придніпровська залізницяУпродовж 10 місяців 2014 року кількість дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах і коліях Придніпровської магістралі зросла до семи випадків.

 

 

З метою запобігання подібних трагічних випадків на магістралі проводять низку робіт. Залізничники ремонтують переїзди, оновлюють переїзну автоматику, проводять інформаційну роботу з водіями та пішоходами. Так, з початку року було капітально відремонтовано залізничний переїзд поблизу станції Грекувата, ще на деяких переїздах укладено 27 комплектів сучасних настилів зі збірного залізобетону, проведено модернізацію пристроїв переїзної автоматики на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ, станції Новоолексіївка, на переїзних світлофорах встановлено 75 світлодіодних голівок тощо.
На Придніпровській залізниці велика увага приділяється інформаційній роботі з громадянами. Зокрема у пасажирських та приміських поїздах, у квиткових касах вокзалів, а також серед учасників дорожнього руху на залізничних переїздах працівники магістралі розповсюдили близько 40 тис. пам'яток із детальним викладенням правил безпеки.