Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електронні квиткиУ січні–вересні 2014 року в дальньому сполученні Придніпровська залізниця перевезла 9 млн 167,9 тис. осіб.

 

 

За цей період пасажири залізниці оформили 4 млн 833,9 тис. проїзних документів і близько третини з них — через Інтернет (1 млн 339,9 тис). Порівняно з 2013 роком попит на квитки, оформлені онлайн, виріс майже вдвічі — за 9 місяців минулого року за допомогою Інтернет було оформлено 691,3 тис. проїзних документів.
Усе більшої популярності набувають і електронні проїзні документи, які можна роздрукувати самостійно, минаючи квиткову касу, та пред’явити провідникові під час посадки на поїзд. З початку 2014 року пасажири Придніпровської залізниці оформили 679,7 тис. електронних квитків, що у 69 разів більше, ніж за аналогічний період 2013 року (9,9 тис. електронних квитків).