Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

364503986Придністровські експерти пропонують організувати тристоронню зустріч представників залізниць Молдови, України та Придністров'я.

Таку пропозицію висунуто ними напередодні на засіданні в Бендерському офісі ОБСЄ груп з питань залізничних колій та повідомлень від Кишинева і Тирасполя.

 У повідомленні придністровського МЗС, цитованого агентством «Інфотаг», наголошується, що сторони продовжили обговорення проблематики зміни РМ за погодженням з Україною технологічної схеми руху вантажів по ділянці залізниці «Слобідка-Рибниця».

На думку молдавських експертів, сама технологія організації руху вантажів, узгоджена додатком до Протокольного рішення від 30 березня 2012 р залишилася незмінною.

 Представники Тирасполя, навпаки, вважають дії молдавської влади обмежувальними, «манливими суттєві витрати для ряду господарюючих суб'єктів Придністров'я». Вони закликали молдавських колег «переглянути прийняте одностороннє рішення і повернутися до ситуації статус-кво, що мала місце до 1 серпня 2015 року, шляхом направлення відповідної телеграми на адресу Адміністрації залізниць України.

Планується, що наступне засідання залізничних експертів за пропозицією молдовської сторони відбудеться до зустрічі представників з політичних питань, попередньо призначеної на 10 вересня.