Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

41cabe28141b83f381b0761f9a5396b7Олександр Завгородній, який обіймає посаду заступника генерального директора Укрзалізниці, призначений головою комісії з реорганізації Укрзалізниці, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури №253 від 7.07.15. З тієї ж дати він виконуватиме обов'язки генерального директора на час його відсутності. Максим Бланк, який раніше виконував ці функції, продовжить працювати на підприємстві на посаді першого заступника генерального директора, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Метою кадрових змін є продовження реорганізації Укрзалізниці, підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства, сказано в повідомленні. Новий розподіл обов'язків між першим заступником та заступниками генерального директора затверджено наказом Міністерства інфраструктури №254 від 7 липня.

Олександр Завгородній починав свою кар'єру в 1993 році на ДП Придніпровська залізниця з позиції старшого електромеханіка. У 2002 році був призначений на посаду головного інженера залізниці. Останні 2,5 роки працював начальником Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області.