Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

41cabe28141b83f381b0761f9a5396b7Олександр Завгородній, який обіймає посаду заступника генерального директора Укрзалізниці, призначений головою комісії з реорганізації Укрзалізниці, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури №253 від 7.07.15. З тієї ж дати він виконуватиме обов'язки генерального директора на час його відсутності. Максим Бланк, який раніше виконував ці функції, продовжить працювати на підприємстві на посаді першого заступника генерального директора, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Метою кадрових змін є продовження реорганізації Укрзалізниці, підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства, сказано в повідомленні. Новий розподіл обов'язків між першим заступником та заступниками генерального директора затверджено наказом Міністерства інфраструктури №254 від 7 липня.

Олександр Завгородній починав свою кар'єру в 1993 році на ДП Придніпровська залізниця з позиції старшого електромеханіка. У 2002 році був призначений на посаду головного інженера залізниці. Останні 2,5 роки працював начальником Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області.