Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Дизель-поїзд серії 159 зі встановленим інструментарієм для вимірювання адгезіїTRL і Balfour Beatty співпрацюють на випробуванні системи вимірювання контакту «колісна пара – рейка».

 

 


Спеціальна система встановлена на дизель-поїзд серії 159 компанії South West Trains. Партнери проекту оцінюють як співставити ці прискорення з рівнем адгезії колії.
TRL оснастив акселерометрами дизель-поїзди, які вже оснащені інструментом моніторингу геометрії колії TrueTrak компанії Balfour Beatty. Устаткування було встановлено у серпні 2014 року і працювало протягом усього зимового періоду. Щоденно вимірювальним інструментарієм  збиралося близько 3 Гб даних.
TRL сподівається, що випробування в результаті може привести до розвитку інструмента, здатного інформувати водіїв про умови зчеплення в режимі реального часу.