Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

DSC 1141Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури Микола Снітко в рамках панельної дискусії II «Роль залізничного транспорту у формуванні макрологістичних транспортних систем», що відбулася під час Міжнародного транспортного тижня в м. Одеса.

 

«За обсягами вантажних перевезень залізниці України посідають четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії. Вантажонапруженість українських залізниць (річний обсяг перевезень на 1 км) в 3-5 разів перевищує відповідний показник розвинених європейських країн. Тому пріоритетами політики Міністерства інфраструктури в галузі залізничного транспорту сьогодні є лібералізація ринку залізничних перевезень (в першу чергу вантажних), модернізація основних засобів галузі та зменшення будь-яких бар'єрів на маршрутах вантажів по території України», - зазначив Микола Снітко.

Також у вересні поточного року буде створено публічне акціонерне товариство «Українська залізниця».
Значна увага приділяється питанням інтероперабельності української та європейської залізничних систем.

За результатами панельної дискусії були напрацьовані рекомендації учасників. Зокрема, в них зазначено, що навіть за умов складної соціально-політичної ситуації українські залізниці залишаються надійним партнером, забезпечують безперебійне залізничне сполучення, перевезення вантажів у міжнародному залізничному та залізнично-поромному сполученні, а також безперешкодну доставку транзитних вантажів.