Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця УзбекистануВ Узбекистані сьогодні реалізується низка проектів, що належать до розвитку транспортної галузі республіки.

 

 

 

«Наша країна наразі може запропонувати для транзитних перевезень сучасні вантажні термінали, аеропорти, розвинену мережу залізниць і автомобільних доріг, які вельми зручно використовувати для перевезень найрізноманітніших вантажів найкоротшими шляхами», — зазначив Н. Кузієв, представник Міністерства торгівлі, інвестицій та зовнішніх економічних зв'язків.
Він також зазначив, що з 12 по 14 листопада поточного року представники понад 50 транспортних компаній, що представляють країни Балтійського регіону, Європи, Східної та Південної Азії, а також СНД, представляли свої досягнення на 11-й виставці «Логістика та Транспорт ТрансУзбекістан-2014». Результатом участі стало підписання декількох стратегічних контрактів, включаючи контракти з латвійськими підприємцями, зацікавленими в доставці в свої морські порти вантажів з Азії.
Крім цього, Узбекистан працює над угодами з іншими країнами, які змогли б дозволити їй отримати доступ до морських міжнародним портам. Наприклад, у жовтні цьогоріч президентом республіки І. Карімовим було підписано меморандум, в якому йдеться про створення транспортного коридору Узбекистан – Оман. Також Узбекистан працює над модернізацією та розширенням своєї внутрішньої залізничної системи, довжина якої становить близько 6,5 тис. км.