Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури УкраїниЗ 31 січня 2015 року тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України проіндексовані на 30%.

 

 

 

З 31 січня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України № 13 від 26.01.2015 «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».
Відповідно до наказу Мінінфраструктури тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України (внутрішнє, експортне, імпортне сполучення) проіндексовано на 30%, крім вугілля. Тарифи на перевезення вугілля — на 10%, які у квітні буде проіндексовано ще на 18,2%.
Проведення індексації тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом необхідне для часткової стабілізації фінансового стану галузі, у тому числі – для підтримання в робочому стані рухомого складу і забезпечення безпеки руху, що потребує значних витрат.