Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Повітряний експресНаціональний проект «Повітряний експрес», що передбачає створення залізничного сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль», передано від Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) в управління Міністерства інфраструктури.

 

Таке рішення було прийнято на останньому засіданні Кабінету Міністрів України. Національний проект «Повітряний експрес» передбачає створення швидкісного пасажирського сполучення між станціями «Київ-Пасажирський» і міжнародним аеропортом «Бориспіль». 

Інфраструктурний проект реалізується на окупній основі за рахунок коштів Ексімбанку Китаю. Загальна сума кредиту становить $372 млн. Кредит виділятиметься двома траншами. Перший транш у $ 52 млн був виділений у 2013 році і спрямований на виконання проектних і підготовчих робіт. Другий — $320 млн — забезпечить безпосередньо будівництво інфраструктурних об'єктів.