Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Острів Криєву18 серпня заступник голови Ризької думи і голова Ризького Вільного порту А. Амерікс разом із міністром транспорту А. Матиссом ознайомилися з ходом реалізації масштабного проекту створення інфраструктури на острові Криєву.

 

 

Проект створення інфраструктури на острові — наймасштабніший і фінансово ємний проект із моменту відновлення незалежності держави. Цей проект сприятиме збільшенню швидкості обробки вантажів, а також зменшенню часу перебування кораблів у порту замість нинішніх двох–чотирьох днів.

Нині на острові Криєву йде активне будівництво причалів та під'їзних залізничних колій. Стивідорні компанії починають готуватися до створення своєї інфраструктури.
Також завдяки переміщенню потоку сипучих вантажів на лівий берег Даугави звільняться залізничні потужності для розвитку контейнерних терміналів Кундзіньсали. Реалізація проекту не тільки збереже конкурентоспроможність Ризького порту в регіоні Балтійського моря, а й сприятиме успішній діяльності та розвитку транзитної галузі. Обсяги вантажів, що перевозяться залізницею, безпосередньо пов'язані з портової діяльністю, тому збереження і збільшення перевалочних потужностей забезпечуватиме обіг вантажів залізницею.
Планується, що обсяг переміщених вантажів на острові Криєву складе 15 млн т на рік, а в майбутньому — навіть 20 млн т на рік.