Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міжнародний Чорноморський форумДо вашої уваги ключові цитати першого дня форуму.

 

 

 

С. Доброход, директор Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури: «У рамках форуму ми також проводимо круглий стіл «Громадський транспорт ХХІ сторіччя», що дуже важливо для наших місцевих органів самоврядування, для розвитку пасажирського транспорту у контексті спільної діяльності різних видів транспорту».

О. Янчук, заступник мера Одеси: «Треба чесно сказати, що у різні часи стосунки нашого міста з портом були різними, але все ж це серце Одеси... це тисячі робочих місць. Особливо хочу відзначити, що сьогодні ми розглядаємо програму розвитку сухого порту, його території, її розширення».

О. Рейтер, заступник міністра інфраструктури з питань євроінтеграції: «Наразі Україна переживає важливий етап становлення державності. Ми готові розвиватися як європейська країна. Ми поважаємо демократичні принципи європейського ринку. Ми готові проводити відповідні реформи нашої транспортної системи, щоб вона стала вагомою частиною європейської та світової систем».