Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вантажні вагониУпродовж листопада–грудня на підприємствах вагонного господарства Укрзалізниці — ДП «Укрспецвагон» і ДП «Дарницький ВРЗ» — планується збудувати 127 вантажних вагонів.

 

 

За словами О. Ткачика, начальника Департаменту вагонного господарства Укрзалізниці, до кінця поточного року ДП «Укрспецвагон» виготовить 78 хопер-окатишовозів, а ДП «Дарницький ВРЗ» — 49 напіввагонів. Це буде чергова партія вантажних вагонів, які у 2014 році виготовляють вітчизняні виробники для потреб галузі. За 9 місяців 2014 року на  «Укрспецвагон» побудовано та введено в експлуатацію 61 вагон — 51 напіввагон та 10 хопер-окатишовозів.
«Виготовляючи рухомий склад на власних підприємствах, Укрзалізниця не тільки оновлює робочий парк та збільшує доходи від експлуатації зазначених вагонів, але ще й зберігає робочі місця для працівників залізничної галузі», — зазначив О. Ткачик.