Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Східно-Сибірська магістральВсього заплановано модернізувати (реконструювати) 312,9 км колії, капітальний ремонт буде здійснено на 60-ти км, а середній — на 58-ми км.

 

 

На 70% від плану здійснено ремонтно-колійні роботи на Східно-Сибірській залізниці в Іркутській області та Республіці Бурятія.
Загалом у 2014 році планується освоїти на модернізацію колії понад 6 млрд рублів, на капітальний та середній ремонти — більше 660 млн рублів. Ремонтно-колійні роботи розпочато в квітні поточного року на перегоні Хінг – Худоєланська.
Особливістю ремонтно-колійної компанії цього року є нова технологія виробництва робіт на закритому перегоні. На відміну від великого «вікна», одна з двох колій закривається як мінімум на тиждень. За технологією закритого перегону в 2014 році буде реконструйовано 194,8 км.
Ремонт за такою технологією дозволяє вийти на більш високий темп оздоровлення та необхідну якість шляху. При цьому на 30% зменшується тривалість виконання всього комплексу робіт.