Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Східно-Сибірська магістральВсього заплановано модернізувати (реконструювати) 312,9 км колії, капітальний ремонт буде здійснено на 60-ти км, а середній — на 58-ми км.

 

 

На 70% від плану здійснено ремонтно-колійні роботи на Східно-Сибірській залізниці в Іркутській області та Республіці Бурятія.
Загалом у 2014 році планується освоїти на модернізацію колії понад 6 млрд рублів, на капітальний та середній ремонти — більше 660 млн рублів. Ремонтно-колійні роботи розпочато в квітні поточного року на перегоні Хінг – Худоєланська.
Особливістю ремонтно-колійної компанії цього року є нова технологія виробництва робіт на закритому перегоні. На відміну від великого «вікна», одна з двох колій закривається як мінімум на тиждень. За технологією закритого перегону в 2014 році буде реконструйовано 194,8 км.
Ремонт за такою технологією дозволяє вийти на більш високий темп оздоровлення та необхідну якість шляху. При цьому на 30% зменшується тривалість виконання всього комплексу робіт.