Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

АзербайджанЗАТ «Азербайджанські залізниці» в рамках капітального ремонту залізниці Баку – Беюк Кесик почала капітальний ремонт ділянки Падар – Сигирли протяжністю 2,3 км.

 

 

У грудні 2013 року товариство завершило ремонт ділянки залізниці Баку – Беюк Кесик протяжністю 317 км. Роботи проводилися відповідно до «Державної програми з розвитку залізничної системи Азербайджану на 2010–2014 роки». На це чеська компанія Exim Bank виділила кредит у розмірі €215 млн.
Залізниця Баку – кордон Грузії є складовою частиною проекту із створення залізничного сполучення за маршрутом Баку – Тбілісі – Карс. Залізничну магістраль Баку – Тбілісі – Карс планується здати в експлуатацію в 2015 році. Пікова пропускна спроможність нового коридору складе 17 млн т вантажів на рік. На початковому етапі цей показник буде перебувати на рівні одного мільйона пасажирів і 6,5 млн т вантажів на рік.