Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Представники залізничних адміністрацій країн СНД, Балтії та Фінляндії під час семінаруУ семінарі беруть участь представники залізничних адміністрацій країн СНД, Балтії та Фінляндії. Сторони мають намір обмінятися досвідом виявлення та усунення загроз безпеки на залізницях.

 

Робота із забезпечення безпеки руху є пріоритетним у роботі залізничного транспорту. По всій системі доріг, у тому числі і з боку КТЖ, впроваджуються нові системи огляду багажу, контролю за провезенням заборонених і небезпечних предметів, сканування та відеоспостереження, а також охорони вокзалів. Також модернізуються і методи визначення сучасних викликів і загроз, їх усунення. Залізничні адміністрації регулярно проводять заходи антитерористичного характеру, вчення, посилюють супровід поїздів фахівцями служб безпеки.
«Вирішення проблем забезпечення безпеки — одне з найбільш актуальних завдань сучасності, що вимагає збалансованих і рішучих дій. Щоб ефективно вирішити його, потрібен діалог зацікавлених сторін, обмін досвідом між фахівцями, обговорення гострих і наболілих питань. Без активації міжнародного співробітництва це неможливо», — зазначив С. Аліша, директор філії АТ «НК КТЖ» — «Алматинське відділення дороги».