Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Представники залізничних адміністрацій країн СНД, Балтії та Фінляндії під час семінаруУ семінарі беруть участь представники залізничних адміністрацій країн СНД, Балтії та Фінляндії. Сторони мають намір обмінятися досвідом виявлення та усунення загроз безпеки на залізницях.

 

Робота із забезпечення безпеки руху є пріоритетним у роботі залізничного транспорту. По всій системі доріг, у тому числі і з боку КТЖ, впроваджуються нові системи огляду багажу, контролю за провезенням заборонених і небезпечних предметів, сканування та відеоспостереження, а також охорони вокзалів. Також модернізуються і методи визначення сучасних викликів і загроз, їх усунення. Залізничні адміністрації регулярно проводять заходи антитерористичного характеру, вчення, посилюють супровід поїздів фахівцями служб безпеки.
«Вирішення проблем забезпечення безпеки — одне з найбільш актуальних завдань сучасності, що вимагає збалансованих і рішучих дій. Щоб ефективно вирішити його, потрібен діалог зацікавлених сторін, обмін досвідом між фахівцями, обговорення гострих і наболілих питань. Без активації міжнародного співробітництва це неможливо», — зазначив С. Аліша, директор філії АТ «НК КТЖ» — «Алматинське відділення дороги».