Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця УзбекистануВ Узбекистані розроблено Програму розвитку та модернізації виробничої інфраструктури на 2015–2019 рр. загальною вартістю в $10 млрд.

 

 

 

В рамках Програми належить реалізувати понад 150 проектів, пов'язаних із подальшим розвитком автомобільних доріг і залізниць, центрів логістики і комунікацій.
Під особливим контролем перебуватиме реалізація 13 інвестпроектів із розвитку та електрифікації залізничних комунікацій, в тому числі у напрямках Ангрен – Пап, Мароканд – Карші, Карші – Термез, Мароканд – Бухара.
Наразі в Узбекистані реалізується програма «Про прискорення розвитку інфраструктури, транспортного та комунікаційного будівництва в 2011–2015 роках» вартістю $6,9 млрд. Близько 49% коштів спрямовуються на розвиток автотранспортної системи, близько 23% — залізничного транспорту, 18,2% — на розвиток системи телекомунікацій та інженерно-комунікаційної інфраструктури і 9,4% — в повітряний автотранспорт.
Передбачається, зокрема, до 2016 року завершити будівництво та реконструкцію 2306 км доріг, модернізувати 1030 км залізничних мереж.