Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця УзбекистануВ Узбекистані розроблено Програму розвитку та модернізації виробничої інфраструктури на 2015–2019 рр. загальною вартістю в $10 млрд.

 

 

 

В рамках Програми належить реалізувати понад 150 проектів, пов'язаних із подальшим розвитком автомобільних доріг і залізниць, центрів логістики і комунікацій.
Під особливим контролем перебуватиме реалізація 13 інвестпроектів із розвитку та електрифікації залізничних комунікацій, в тому числі у напрямках Ангрен – Пап, Мароканд – Карші, Карші – Термез, Мароканд – Бухара.
Наразі в Узбекистані реалізується програма «Про прискорення розвитку інфраструктури, транспортного та комунікаційного будівництва в 2011–2015 роках» вартістю $6,9 млрд. Близько 49% коштів спрямовуються на розвиток автотранспортної системи, близько 23% — залізничного транспорту, 18,2% — на розвиток системи телекомунікацій та інженерно-комунікаційної інфраструктури і 9,4% — в повітряний автотранспорт.
Передбачається, зокрема, до 2016 року завершити будівництво та реконструкцію 2306 км доріг, модернізувати 1030 км залізничних мереж.