Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Г. Бердимухамедов, президент ТуркменістануВ урочистій церемонії відкриття конференції в Ашхабаді взяв участь президент Туркменістану Г. Бердимухамедов.

 

 

На думку президента, майбутнє за комбінованою системою транспортного сполучення з виходом на найбільші міжнародні та регіональні морські, річкові, автомобільні, залізничні та повітряні вузли, їх оптимальним поєднанням і використанням переваг кожного з них.
Згідно з «Національною програмою соціально-економічного розвитку Туркменістану на 2011–2030 роки» Туркменістан визначений як трансконтинентальний економічний міст взаємодії європейської, азіатсько-тихоокеанської та южноазіатської економічних систем. Тому пріоритетним напрямком цієї довгострокової програми є випереджальний розвиток транспортно-комунікаційного комплексу, здатного в повному обсязі задовольняти потреби економіки та населення в транспортних послугах.
Г. Бердимухамедов зазначив, що основними завданнями в цій галузі є послідовна інтеграція в світову транспортну систему, подальше розширення національної інфраструктури по лінії головних магістралей, сполучних маршрутів і вузлів у напрямках Схід – Захід і Північ – Південь.
Інший масштабний проект — будівництво сталевої магістралі Туркменистан – Афганістан – Таджикистан, реалізація якого розглядається також в контексті виведення сухопутних держав регіону на великі міжнародні ринки.
За підсумками міжнародної конференції високого рівня планується прийняття Ашхабадської декларації.