Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Г. Бердимухамедов, президент ТуркменістануВ урочистій церемонії відкриття конференції в Ашхабаді взяв участь президент Туркменістану Г. Бердимухамедов.

 

 

На думку президента, майбутнє за комбінованою системою транспортного сполучення з виходом на найбільші міжнародні та регіональні морські, річкові, автомобільні, залізничні та повітряні вузли, їх оптимальним поєднанням і використанням переваг кожного з них.
Згідно з «Національною програмою соціально-економічного розвитку Туркменістану на 2011–2030 роки» Туркменістан визначений як трансконтинентальний економічний міст взаємодії європейської, азіатсько-тихоокеанської та южноазіатської економічних систем. Тому пріоритетним напрямком цієї довгострокової програми є випереджальний розвиток транспортно-комунікаційного комплексу, здатного в повному обсязі задовольняти потреби економіки та населення в транспортних послугах.
Г. Бердимухамедов зазначив, що основними завданнями в цій галузі є послідовна інтеграція в світову транспортну систему, подальше розширення національної інфраструктури по лінії головних магістралей, сполучних маршрутів і вузлів у напрямках Схід – Захід і Північ – Південь.
Інший масштабний проект — будівництво сталевої магістралі Туркменистан – Афганістан – Таджикистан, реалізація якого розглядається також в контексті виведення сухопутних держав регіону на великі міжнародні ринки.
За підсумками міжнародної конференції високого рівня планується прийняття Ашхабадської декларації.