Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Twinning9–13 лютого представники Мінінфраструктури, місцевих органів влади, Укрзалізниці, залізниць та громадських організацій інвалідів обговорюватимуть питання доступності маломобільних осіб до громадського, зокрема залізничного, транспорту в рамках семінарів на тему «Доступ залізничного транспорту для маломобільних осіб».

 

За інформацією прес-центру Міністерства інфраструктури, семінари відбуватимуться на залізничних вокзалах пасажирських станцій Житомир, Дніпропетровськ, Харків.
В рамках семінарів планується забезпечити відповідні органи, громадськість та залізничні підприємства оглядом законодавства ЄС/правил, що стосуються цього питання, а також наданням практичних рекомендацій щодо покращення конструкцій пасажирських залізничних станцій України та рухомого складу.
Семінари відбуваються в рамках технічної допомоги Європейського Союзу — проекту Twinning: «Надання інституційної підтримки Міністерству інфраструктури України з питань підвищення ефективності роботи та конкурентоспроможності залізничного транспорту в Україні».