Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Twinning9–13 лютого представники Мінінфраструктури, місцевих органів влади, Укрзалізниці, залізниць та громадських організацій інвалідів обговорюватимуть питання доступності маломобільних осіб до громадського, зокрема залізничного, транспорту в рамках семінарів на тему «Доступ залізничного транспорту для маломобільних осіб».

 

За інформацією прес-центру Міністерства інфраструктури, семінари відбуватимуться на залізничних вокзалах пасажирських станцій Житомир, Дніпропетровськ, Харків.
В рамках семінарів планується забезпечити відповідні органи, громадськість та залізничні підприємства оглядом законодавства ЄС/правил, що стосуються цього питання, а також наданням практичних рекомендацій щодо покращення конструкцій пасажирських залізничних станцій України та рухомого складу.
Семінари відбуваються в рамках технічної допомоги Європейського Союзу — проекту Twinning: «Надання інституційної підтримки Міністерству інфраструктури України з питань підвищення ефективності роботи та конкурентоспроможності залізничного транспорту в Україні».