Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Завершення будівництва VDE8Deutsche Bahn (DB) підтвердила, що 25 серпня буде подана напруга на контактну мережу ВШМ Ерфурт – Лейпциг / Галле (VDE8), чим буде ознаменовано початок тестової експлуатації на 123-кілометровому маршруті.

 

Комерційна експлуатація VDE8 має розпочатися в грудні 2015 року. Введення в експлуатацію ВШМ дозволить зменшити час у дорозі  з Ерфурту до Дрездена на 40 хв до 1 год 50 хв, а з Ерфурта до Берліну — на 45 хв до 1 год 45 хв.
На лінії розміщено три тунелі загальною 15,4 км і шість шляхопроводів загальною довжиною 14,4 км, у тому числі віадук Saale-Ester, який має довжину 8,1 км і є найдовшим мостом у Німеччині.
Близько 2750 опор контактної мережі були зведені минулого року. Їх живлення забезпечується трьома підстанціями потужністю 15 МВт.