Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ІнфраструктураУ серпні 2014 року оператори залізничної інфраструктури підписали низку контрактів.

 

 

ЕФІОПІЯ: Huawei поставить Addis Abeba light rail свою комунікаційну систему Mass Transit eLTE.

ІЗРАЇЛЬ: Ізраїльська GRE забезпечить виконання тендеру з послуг проектування та управління проектуванням елементів залізничних систем проекту будівництва високошвидкісної лінії Тель-Авів – Єрусалим.

РУМУНІЯ: консорціум компаній Arcada, Metabet CF і Compania Construcii Feroviare було обрано для виконання контракту вартістю RON122,6 млн. Контракт передбачає модернізацію колії на двох мостах через Дунай на маршруті Бухарест – Констанца. Контракт передбачає улаштування рейок UIC60 на віброгасячих опорних плитах, що дозволить знизити шум і підвищити навантаження на вісь до 22,5 т при швидкості 80 км/год.

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: компанію Systra було обрано для виконання 20-місячного контракту, що передбачає виконання ескізного проекту метрополітену м. Йеда, за SAR276 млн.

ФРАНЦІЯ: RFF підписала 12-річний контракт з Atos із поставки Mistral NG software для 16 регіональних центрів.