Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Одеський МТПЗ метою визначення оптимально зручного (комфортного) способу розрахунку за користування системою ІСПС серед учасників портового співтовариства було проведено анкетування.

 

У ході анкетування нарівні з існуючим були запропоновані інші способи оплати за користування системою. Анкетування проходило в електроном форматі. Учасникам була запропонована електронна анкета з варіантами оплати за одиницю виміру послуги в ІСПС.
У анкетуванні взяло участь 147 експедиторських організацій (ЕО), що становить 33,7% від загальної кількості, які підключилися до ІСПС. Учасниками було вибрано 199 варіантів відповідей. При цьому якщо представники ЕО голосували кілька разів, кожен обраний ними варіант відповіді був врахований один раз.

Результати опитування будуть враховані при формуванні найбільш зручної системи оплати послуг надання технічної підтримки та обслуговування в ІСПС.

Опитування показало такі результати:

Контейнер або окреме відправлення

70

35,20%

Транзакція електронного документообігу

59

29,60%

Абонентська плата (щомісяця)

49

24,60%

Вага брутто товару за електронним документом

8

4,00%

Згоден з усіма запропонованими варіантами

13

6,60%