Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Білорусь–ЛатвіяРозвиток співпраці у сфері транспорту, транзиту і логістики стало основною темою обговорення на 10-му засіданні білорусько-латвійській міжурядовій комісії з економічного і науково-технічного співробітництва, яке відбулося 10 грудня в Мінську.

 

 

Про це повідомив журналістам А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій Білорусі. «Білорусько-латвійську міжурядову комісію очолюють міністри транспорту двох країн, це унікальний випадок. Не дивно, що основними темами сьогоднішнього засідання стали транспортні», — зазначив він. 

Також під час роботи комісії обговорювалися перспективи білорусько-латвійського співробітництва в інших галузях: у будівництві, сільському господарстві, освіті, науці. 

У свою чергу А. Матісс, міністр транспорту Латвії, висловив зацікавленість у розширенні використання латвійського транзитного коридору — залізниці, морських портів, автомагістралей - для поставок товарів з Білорусі. За його словами, на засіданні міжурядової комісії розглядалися також питання прикордонного співробітництва, зокрема поліпшення інфраструктури на кордоні, необхідності збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску. «Це необхідно для налагодження активного обміну не тільки вантажами, а й для співробітництва у сфері туризму», — зазначив А. Матісс.