Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Білорусь–ЛатвіяРозвиток співпраці у сфері транспорту, транзиту і логістики стало основною темою обговорення на 10-му засіданні білорусько-латвійській міжурядовій комісії з економічного і науково-технічного співробітництва, яке відбулося 10 грудня в Мінську.

 

 

Про це повідомив журналістам А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій Білорусі. «Білорусько-латвійську міжурядову комісію очолюють міністри транспорту двох країн, це унікальний випадок. Не дивно, що основними темами сьогоднішнього засідання стали транспортні», — зазначив він. 

Також під час роботи комісії обговорювалися перспективи білорусько-латвійського співробітництва в інших галузях: у будівництві, сільському господарстві, освіті, науці. 

У свою чергу А. Матісс, міністр транспорту Латвії, висловив зацікавленість у розширенні використання латвійського транзитного коридору — залізниці, морських портів, автомагістралей - для поставок товарів з Білорусі. За його словами, на засіданні міжурядової комісії розглядалися також питання прикордонного співробітництва, зокрема поліпшення інфраструктури на кордоні, необхідності збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску. «Це необхідно для налагодження активного обміну не тільки вантажами, а й для співробітництва у сфері туризму», — зазначив А. Матісс.