Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Сі Цзиньпін, голова КНРВідбувся офіційний візит голови КНР Сі Цзиньпіна в Аргентину. За результатами переговорів країни підписали 19 угод про співпрацю в різних галузях економіки на загальну суму приблизно $7,5 млрд.

 

 

Найзначнішим проектом стане будівництво у провінції Санта-Крус двох найбільших гідроелектростанцій «Нестор Кіршнер» і «Хорхе Сепернік» загальною потужністю 1740 МВт. Проект передбачає інвестиції в розмірі $4,7 млрд.

Крім того, сторони досягли домовленості у фінансовій сфері про валютні свопи в національних грошових одиницях в розмірі $11 млрд, що сприятиме двосторонній торгівлі та стабільності курсів валют. Також було укладено угоду про співпрацю за проектом будівництва ядерного реактора на важкій воді та споруди АЕС. Китай і Аргентина підписали угоду про всеосяжне стратегічне партнерство, яке спрямоване на розширення зв'язків між двома державами.