Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

c242acb521261Південно-Західна залізниця завершила роботи з пристосування станції Житомир для потреб маломобільних пасажирів. 12 серпня 2015 року вокзал та пасажирські платформи станції проінспектували  представники Міністерства інфраструктури та Національної Асамблеї інвалідів України.

 

На станції Житомир залізничники облаштували місця для паркування автомобілів людей з інвалідністю, зробили поручні на сходах головного входу і нанесли контрастне маркування першої і останньої сходах. У туалетних кімнатах встановили поручні біля унітазу й умивальника, на дверях – допоміжну ручку, гачки для верхнього одягу та милиць, дзеркала і кушетки.

 

IMG 6040 ПЗЗОкрім цього, на вокзалі забезпечили наявність піктограм про доступні місця для людей з інвалідністю (туалету, медпункту та ін.), належного розміру схеми для руху для людей з інвалідністю до самої будівлі вокзалу, покажчики номеру колії на посадочних платформах тощо.

 


Щоб якнайкраще пристосувати вокзал і пасажирські платформи до потреб пасажирів з інвалідністю, залізничники активно співпрацювали  з  громадськими організаціями із захисту прав інвалідів – врахували їхні пропозиції та побажання.

 

«Ми сьогодні робимо суттєву і надзвичайно важливу роботу для тих, хто потребує забезпечення прав – людей з інвалідністю, воїнів АТО і просто травмованих осіб. Тому те, що зараз зроблено тут, це суттєвий крок», – зазначив уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

 

IMG 6060 ПЗЗ«Цей процес – це лише початок системної роботи. Міністерство разом із громадянським суспільством буде й далі рухатися у цьому напрямку, за прикладом Житомира», – заступник директора Департаменту безпеки на транспорті Мінінфраструктури В’ячеслав Дідківський.

 

Як зазначив начальник галузевої пасажирської служби Південно-Західної залізниці Олександр Болдов, на роботи з пристосування станції Житомир для потреб осіб з інвалідністю залізниця витратила близько 100 тис. грн.

 

 

Південно-Західна залізниця продовжуватиме й надалі створювати умови  для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до своїх об’єктів. Загалом на сьогодні на Південно-Західній залізниці облаштовано переходи-пандуси до пасажирських платформ та інші засоби, необхідні для безперешкодного орієнтування людей з інвалідністю на 5 станціях: Київ-Пасажирський, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Чернігів. За словами Олександра Болдова, упродовж 2015-2016 років Південно-Західна залізниця пристосує до потреб пасажирів ще 16 станцій.