Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Під час конференції28 листопада в Університеті АДА розпочалась конференція на тему «Майбутнє транспорту і логістики в Центральній Євразії». У конференції беруть участь фахівці та науковці з транспортних питань із країн Середньої і Південної Азії.

 

На відкритті конференції ректор АДА, посол Х. Пашаєв, який зазначив, що в 2012 році університет реалізував дослідницький проект під назвою «Азербайджан як регіональний транспортний центр Євразії», сприяв виданню однойменної книги. Нинішня конференція є продовженням цього проекту. На конференції за участі представників Азербайджану, Туреччини, Грузії, Пакистану, Ірану, Афганістану, Узбекистану, Туркменістану, США, Казахстану та Індії будуть обговорені напрямки розвитку транспортного коридору Схід – Захід та інші актуальні питання.