Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

364503986Після рецензування Фондом державного майна України зведеного акту оцінки майна та майнових прав, що вносяться до статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця», його затвердить Міністерство інфраструктури.

Це буде здійснено в найближчі тижні, а в серпні до КМУ буде надано проект постанови про затвердження Статуту АТ «Українська залізниця» з визначеним розміром статутного капіталу. Про це на засіданні Ради Укрзалізниці 23 липня поінформував присутніх директор з реформування, майнової та правової політики Укрзалізниці Євген Кравцов. Він нагадав, що реєстрація акціонерного товариства запланована на вересень поточного року.

 

За словами Євгена Кравцова, необхідно змінювати імідж підприємства серед користувачів та в суспільстві, підвищувати конкурентоздатність. Змінюватиметься модель управління, підходи до організації процесів. У новій структурі 11 членів правління АТ «Українська залізниця» матимуть окремі напрямки діяльності, які не дублюватимуться. Напрямки роботи стосуватимуться формування вертикалей зі здійснення вантажних та пасажирських перевезень, вертикалі інфраструктури, що не може бути приватизована, рухомого складу, вертикалі роботи з підприємствами, вертикалей забезпечення, фінансування, управління персоналом, реформування, IT-технологій.

 

Прес-центр Укрзалізниці