Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Укрзалізниця почала реформу колійного господарстваФахівці Укрзалізниці почали реформу колійного господарства, головний принцип якої полягає в централізації його напрямків діяльності. Результатом реформи стане створення центральної дирекції з будівництва та ремонту шляхів, яка зможе більш ефективно здійснювати управління всіма виробничими процесами.

 

На першому етапі буде створена дирекція з ремонту та експлуатації колійних машин. До її складу ввійдуть ДП «Український центр механізації шляхових робіт», дорожні центри механізації колійних робіт і підприємства з ремонту колійної техніки.
Крім того, планується створити дирекцію з ремонту та відновлення інженерних споруд, куди увійдуть мостобудівні поїзда і колійні машинні станції з ремонту земляного полотна, виділені зі складу залізниць та ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал». До складу ДП «Управління промислових підприємств» увійде Рава-Руський шпалопросочувальний завод.
Наступним етапом стане централізація дорожніх лабораторій діагностики, колієвимірювальних і дефектоскопних вагонів у філії «Центру діагностики залізничної колії». Нині Управління колійного господарства Укрзалізниці контролює шість дорожніх госпрозрахункових служб колії, до їх складу входить 190 структурних підрозділів, 108 з яких — це дистанції, які відповідають за технічний стан колії та споруд і виконують роботи з їх поточної підтримки.