Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Укрзалізниця почала реформу колійного господарстваФахівці Укрзалізниці почали реформу колійного господарства, головний принцип якої полягає в централізації його напрямків діяльності. Результатом реформи стане створення центральної дирекції з будівництва та ремонту шляхів, яка зможе більш ефективно здійснювати управління всіма виробничими процесами.

 

На першому етапі буде створена дирекція з ремонту та експлуатації колійних машин. До її складу ввійдуть ДП «Український центр механізації шляхових робіт», дорожні центри механізації колійних робіт і підприємства з ремонту колійної техніки.
Крім того, планується створити дирекцію з ремонту та відновлення інженерних споруд, куди увійдуть мостобудівні поїзда і колійні машинні станції з ремонту земляного полотна, виділені зі складу залізниць та ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал». До складу ДП «Управління промислових підприємств» увійде Рава-Руський шпалопросочувальний завод.
Наступним етапом стане централізація дорожніх лабораторій діагностики, колієвимірювальних і дефектоскопних вагонів у філії «Центру діагностики залізничної колії». Нині Управління колійного господарства Укрзалізниці контролює шість дорожніх госпрозрахункових служб колії, до їх складу входить 190 структурних підрозділів, 108 з яких — це дистанції, які відповідають за технічний стан колії та споруд і виконують роботи з їх поточної підтримки.