Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

В. КорнієнкоПро це під час проведення колегії відомства Міністерства інфраструктури України, що відбулася 17 липня, розповів заступник міністра інфраструктури – керівник апарату В. Корнієнко.

За його словами, на сьогодні по кожній галузі є низка проектів, які через певні обставини досі не завершені. Тому завдання цієї комісії — визначити з тієї значної кількості задекларованих проектів-довгобудів найбільш доцільні та необхідні країні, на які й спрямовуватиметься обмежений фінансовий ресурс держави.
«У Міністерстві створено нову комісію з відбору інфраструктурних проектів. По кожному галузевому напрямку буде обрано один–два проекти, ефективність яких доведена. Незважаючи на складну ситуацію в країні, Мінінфраструктури вимагатиме графікового виконання та вчасного завершення робіт за проектами, які визначить комісія», — зауважив В. Корнієнко.