Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Відкриття поїзда за маршрутом Київ – РахівПоїзд № 457 / 458 прямого сполученням між містами Київ – Рахів користується попитом серед пасажирів. З часу здійснення першого рейсу його населеність становить від 70 до 100%.

 

 

Загалом на період по 5 вересня включно у напрямку Рахова вже продано 4,2 тис. квитків, а зворотно — понад 5 тис. квитків. Так, на поїзд у сполученні Київ – Рахів – Київ на 9 та 10 серпня продано 99% квитків, на 12, 15 та 18 серпня — понад 60%, на 11 та 26 серпня — понад 70%, на 16 серпня — близько 80%.
«Сьогодні цей поїзд курсує через день у складі 12 вагонів. Якщо така висока населеність буде за підсумками місяця, щоб можна було зорієнтуватися у пасажиропотоці і в будні, і у вихідні, то ми розглянемо можливість переведення поїзда у щоденний режим, а також за потреби, технологічно можемо додати ще два вагони, аби їх курсувало 14», — розповів Б. Яворський, начальник пасажирської служби Львівської залізниці.