Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Східноукраїнський національний університет імені В. ДаляІ. Вовк, студентка п'ятого курсу кафедри логістичного управління і безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля стала переможницею стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014 / 2015 навчальний рік.

 

 

Конкурс на отримання стипендії проходив у два етапи. На першому учасники подавали пакет документів, що підтверджують їх громадську і наукову діяльність, а також успішність у навчанні.І. Вовк, студентка ВНЗ ім. В. Даля

На другому етапі проводилися кваліфікаційні співбесіди за участі представників Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща, Бюро визнання документів і міжнародного обміну та Посольства Республіки Польща у Києві, Міністерства освіти і науки України.
І. Вовк вже приступила до навчання в одному з кращих технічних вузів Польщі — Гданському політехнічному університеті (Politechnika Gdańska). «Сподіваюся, що завдяки участі в цій Стипендіальній програмі я зможу істотно розширити свій науковий кругозір і підвищити рівень професійних знань», — підкреслила І. Вовк.