Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Східноукраїнський національний університет імені В. ДаляІ. Вовк, студентка п'ятого курсу кафедри логістичного управління і безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля стала переможницею стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014 / 2015 навчальний рік.

 

 

Конкурс на отримання стипендії проходив у два етапи. На першому учасники подавали пакет документів, що підтверджують їх громадську і наукову діяльність, а також успішність у навчанні.І. Вовк, студентка ВНЗ ім. В. Даля

На другому етапі проводилися кваліфікаційні співбесіди за участі представників Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща, Бюро визнання документів і міжнародного обміну та Посольства Республіки Польща у Києві, Міністерства освіти і науки України.
І. Вовк вже приступила до навчання в одному з кращих технічних вузів Польщі — Гданському політехнічному університеті (Politechnika Gdańska). «Сподіваюся, що завдяки участі в цій Стипендіальній програмі я зможу істотно розширити свій науковий кругозір і підвищити рівень професійних знань», — підкреслила І. Вовк.