Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

17bc123-pyvovarskyjУкрзалізниця отримала доступ до державних закупівель дизельного палива і до раніше підписаного контракту. Про це повідомив в Фейсбук міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Щойно адмінсуд розблокував діючий паливний контракт УЗ. Залізниці знову можуть закуповувати дизпаливо. Розгляд справи по суті перенесено на 26 серпня", - повідомив Пивоварський.

Нагадаємо, 4 серпня глава Мінінфраструктури повідомив, що нікому не відома компанія через Антимонопольний комітет України знову зупинила тендерну закупівлю нафтопродуктів для Укрзалізниці. Відомство подало апеляцію.

До цього суд також заборонив УЗ купувати дизель за існуючим контрактом. "Невідома компанія подала позов. Таким чином, палива залишилося на 12-13 днів. Можливість закупівлі палива обрізали АМКУ і суд. З юристами будемо думати, що зробити", - заявляв міністр. Також він повідомив, що за існуючим контрактом у Укрзалізниці закупівельна ціна на дизель одна з найнижчих серед держкомпаній. "Формульна закупівля знизила б ціну до найнижчої точно. Будемо за це боротися", - повідомив Пивоварський.

За його словами, в липні УЗ витратила на паливо майже на 150 млн грн менше операційного прогнозу, при цьому перевезення вантажів у тоннах виросла в порівнянні з минулим роком і планом.

У червні відбулися конкурсні торги на закупівлю дизпалива для потреб залізниць України. У закупівлі, яка складалася з 10 лотів по 10 тис тонн кожен, взяли участь сім компаній. Найнижчу ціну за всіма лотами запропонувало ПП ОККО-Бізнес Контракт, яке і було визнано переможцем. ТОВ Дайджест груп подавало свої пропозиції по двом лотам за вищою ціною. Пропозиції були відхилені через неправильно оформлені документи. ТОВ Дайджест груп оскаржує це рішення в антимонопольному комітеті України, господарському та Окружному адміністративному суді Києва. Клопотання також підтримало і ТОВ Вог Аеро Джет, що входить до групи Континіум нардепа Ігоря Єремєєва. За підрахунками експертів, в цілому фірми Єремеєва - ТОВ Вог Аеро Джет, ТОВ Укрпостач-Нафтотрейд і ТОВ ВК Імпекс - в 2013-2014 роках виграли тендерів Укрзалізниці на 5440 млн грн.