Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

401034943859843059

  ДП «Укрзалізничпостач» 5 травня проведе онлайн-трансляцію процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо придбання стрілочних переводів, башмакоскидачів, зрівнювального пристрою, комплектів роздільного скріплення, покриття з ПВХ для підлоги лінолеум.

   

Зокрема, об 11:00 розпочнеться трансляція процедур розкриття конкурсних торгів щодо придбання частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхніх частин; механічного устаткування для керування рухом (стрілочні переводи, башмакоскидачі, пристрій зрівнювальний).

О 13:00 транслюватиметься  процедура розкриття конкурсних торгів щодо придбання частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматура і їхніх частин; механічного устаткування для керування рухом (комплекти роздільного скріплення).

Наступна відео-трансляція відбудеться о 14:00 щодо придбання виробів пластмасових для будівництва; лінолеум і покриви на підлогу, тверді, не пластикові (покриття з ПВХ для підлоги лінолеум).

Он-лайн трансляцію можна буде переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач».