Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

TransUzbekistan 2014Організатором заходу виступає міжнародна виставкова компанія ITE Uzbekistan.

 

 

 

Виставка покликана стати місцем зустрічі професіоналів і майданчиком для укладання договорів, обміну досвідом, отримання найактуальнішої інформації про ринок регіону, розширення ділових зв'язків, а також надасть можливість презентувати діяльність своєї компанії бізнес-колам Узбекистану і всьому Центральноазіатському регіону.
Міжнародна виставка «Транспорт і логістика — TransUzbekistan 2014» цього року відрізнятиметься від попередніх участю в ній великої кількості вітчизняних компаній. Високі стандарти німецької якості в Узбекистані запропонує партнерам СП «Man Auto-Uzbekistan». Будуть серед учасників і дебютанти, в числі яких компанія «Universal Logistics Services» —  найбільший в Узбекистані сучасний залізничний контейнерний термінал, що надає повний комплекс послуг з обробки контейнерів, вагонів, а також негабаритних вантажів.

Крім цього, цього року біля стендів із комплексними рішеннями для супутникового моніторингу транспорту та контролю витрат палива «International Monitoring Group» пройде В2В діалог. Додамо, що нововведенням майбутньої виставки стане новий розділ, присвячений автокомпонентам і устаткуванню з надання послуг транспортним засобам різного призначення.
Виставка пройде за підтримки Міністерства зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Асоціації Міжнародних автомобільних перевізників Узбекистану, Торгово-промислової палати Республіки Узбекистан.