Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

TransUzbekistan 2014Організатором заходу виступає міжнародна виставкова компанія ITE Uzbekistan.

 

 

 

Виставка покликана стати місцем зустрічі професіоналів і майданчиком для укладання договорів, обміну досвідом, отримання найактуальнішої інформації про ринок регіону, розширення ділових зв'язків, а також надасть можливість презентувати діяльність своєї компанії бізнес-колам Узбекистану і всьому Центральноазіатському регіону.
Міжнародна виставка «Транспорт і логістика — TransUzbekistan 2014» цього року відрізнятиметься від попередніх участю в ній великої кількості вітчизняних компаній. Високі стандарти німецької якості в Узбекистані запропонує партнерам СП «Man Auto-Uzbekistan». Будуть серед учасників і дебютанти, в числі яких компанія «Universal Logistics Services» —  найбільший в Узбекистані сучасний залізничний контейнерний термінал, що надає повний комплекс послуг з обробки контейнерів, вагонів, а також негабаритних вантажів.

Крім цього, цього року біля стендів із комплексними рішеннями для супутникового моніторингу транспорту та контролю витрат палива «International Monitoring Group» пройде В2В діалог. Додамо, що нововведенням майбутньої виставки стане новий розділ, присвячений автокомпонентам і устаткуванню з надання послуг транспортним засобам різного призначення.
Виставка пройде за підтримки Міністерства зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, Асоціації Міжнародних автомобільних перевізників Узбекистану, Торгово-промислової палати Республіки Узбекистан.