Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

4007146887567857856786578

   Понад 64,4 тис. залізничників стали учасниками цьогорічного місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення територій підприємств. Працівники залізничного транспорту ліквідували 1188 стихійних звалищ, висадили понад 4,3 тис. дерев і більше 7 тис. кущів. Цю роботу буде продовжено і в травні.

   

Окрім галузевого місячника з благоустрою, залізничники взяли участь і у всеукраїнській акції «За чисте довкілля», привели в належний санітарно-естетичний стан обеліски та пам'ятники загиблих захисників Вітчизни.

Працівники галузі прибрали територію загальною площею більше 3,2 тис. га, упорядкували газони та квітники на загальній площі у 208,8 га. 

Під час заходів з благоустрою залізничники прибирають території, вивозять побутові відходи, зібрані на несанкціонованих сміттєзвалищах, висаджують дерева і кущі, упорядковують газони та квітники, білять дерева. Активно долучаються місцеві осередки профспілок, зокрема, забезпечують саджанцями.

Багато роботи в цей час у колійників, які ліквідовують величезну кількість несанкціонованих звалищ поблизу залізниці, що утворюються переважно вздовж колій у населених пунктах.

Турбуються про навколишнє середовище на залізничному транспорті і впровадженням природоохоронних заходів, що є безпосередньою часткою виробничого процесу: це і сміттєспалювальні установки, і обладнання з очищення стоків та утилізації побутових відходів, енергозберігаючі заходи, які також дають змогу зменшити забруднюючі викиди в атмосферу.

 

Довідково:

Місячник з благоустрою на сталевих магістралях України проходить кожного року навесні згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів за N 777-р від 31.03.2010 р. Залізничники здійснюють комплексні заходи з охорони довкілля: озеленення, благоустрій та санітарне очищення територій, водних джерел та об`єктів, упорядкування парків, скверів і газонів тощо.