Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

4007146887567857856786578

   Понад 64,4 тис. залізничників стали учасниками цьогорічного місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення територій підприємств. Працівники залізничного транспорту ліквідували 1188 стихійних звалищ, висадили понад 4,3 тис. дерев і більше 7 тис. кущів. Цю роботу буде продовжено і в травні.

   

Окрім галузевого місячника з благоустрою, залізничники взяли участь і у всеукраїнській акції «За чисте довкілля», привели в належний санітарно-естетичний стан обеліски та пам'ятники загиблих захисників Вітчизни.

Працівники галузі прибрали територію загальною площею більше 3,2 тис. га, упорядкували газони та квітники на загальній площі у 208,8 га. 

Під час заходів з благоустрою залізничники прибирають території, вивозять побутові відходи, зібрані на несанкціонованих сміттєзвалищах, висаджують дерева і кущі, упорядковують газони та квітники, білять дерева. Активно долучаються місцеві осередки профспілок, зокрема, забезпечують саджанцями.

Багато роботи в цей час у колійників, які ліквідовують величезну кількість несанкціонованих звалищ поблизу залізниці, що утворюються переважно вздовж колій у населених пунктах.

Турбуються про навколишнє середовище на залізничному транспорті і впровадженням природоохоронних заходів, що є безпосередньою часткою виробничого процесу: це і сміттєспалювальні установки, і обладнання з очищення стоків та утилізації побутових відходів, енергозберігаючі заходи, які також дають змогу зменшити забруднюючі викиди в атмосферу.

 

Довідково:

Місячник з благоустрою на сталевих магістралях України проходить кожного року навесні згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів за N 777-р від 31.03.2010 р. Залізничники здійснюють комплексні заходи з охорони довкілля: озеленення, благоустрій та санітарне очищення територій, водних джерел та об`єктів, упорядкування парків, скверів і газонів тощо.