Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Зліва направо: С. Майзель, генеральний директор КП «Київпастранс», і В. Вітек, директор департаменту громадського транспорту ВаршавиВідповідна угода була підписана сторонами 29 жовтня у Варшаві (Польща).

 

 

Київська міська державна адміністрація і КП «Київпастранс» підписали з польським гуртом економічних консультантів ZDG TOR угоду про сприяння в залученні із фондів Євросоюзу €150 млн на модернізацію транспортної інфраструктури.
Програма покликана удосконалити систему комунального транспорту за принципом «розумне і безпечне місто». Залучені кошти підуть на модернізацію громадського транспорту, транспортної інфраструктури, ІТ-систем та на консультаційні послуги. Планується модернізація 98% трамвайної інфраструктури, рухомого складу, а також системи управління та інформування пасажирів. Програма розрахована на 5 років і може бути продовжена до 2030 року.
Також керівники транспортних департаментів української і польської столиць підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом.
«У нас є відмінна команда, яка втілює передову практику інших великих операторів громадського транспорту Європи та світу. Ми готові поділитися своїми знаннями, ми в повному розпорядженні наших партнерів з Києва. І, звичайно, сподіваємося, що ми теж будемо мати можливість дізнатися від них щось корисне для нас», — зауважив В. Вітек, директор департаменту громадського транспорту Варшави.
Західні консультанти розроблять концепції запровадження інтегрованої квиткової системи, а також концепцію організації та фінансування громадського транспорту Києва. Як пояснює С. Майзель, генеральний директор КП «Київпастранс», польська та українська столиці мають схожу інфраструктуру, тому реалізовувати проекти з осучаснення Києва, залучивши колег із Заходу, буде легше.