Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Зліва направо: С. Майзель, генеральний директор КП «Київпастранс», і В. Вітек, директор департаменту громадського транспорту ВаршавиВідповідна угода була підписана сторонами 29 жовтня у Варшаві (Польща).

 

 

Київська міська державна адміністрація і КП «Київпастранс» підписали з польським гуртом економічних консультантів ZDG TOR угоду про сприяння в залученні із фондів Євросоюзу €150 млн на модернізацію транспортної інфраструктури.
Програма покликана удосконалити систему комунального транспорту за принципом «розумне і безпечне місто». Залучені кошти підуть на модернізацію громадського транспорту, транспортної інфраструктури, ІТ-систем та на консультаційні послуги. Планується модернізація 98% трамвайної інфраструктури, рухомого складу, а також системи управління та інформування пасажирів. Програма розрахована на 5 років і може бути продовжена до 2030 року.
Також керівники транспортних департаментів української і польської столиць підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом.
«У нас є відмінна команда, яка втілює передову практику інших великих операторів громадського транспорту Європи та світу. Ми готові поділитися своїми знаннями, ми в повному розпорядженні наших партнерів з Києва. І, звичайно, сподіваємося, що ми теж будемо мати можливість дізнатися від них щось корисне для нас», — зауважив В. Вітек, директор департаменту громадського транспорту Варшави.
Західні консультанти розроблять концепції запровадження інтегрованої квиткової системи, а також концепцію організації та фінансування громадського транспорту Києва. Як пояснює С. Майзель, генеральний директор КП «Київпастранс», польська та українська столиці мають схожу інфраструктуру, тому реалізовувати проекти з осучаснення Києва, залучивши колег із Заходу, буде легше.