Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Микола Іванович Сергієнко26 січня на 58 році життя перестало битися серце Заслуженого працівника транспорту України, Почесного залізничника, кандидата технічних наук — Миколи Івановича Сергієнка.

 

 

 

 

 

Його смерть стала важкою і непоправною втратою для рідних та близьких, однодумців і друзів 1 усіх, хто знав його та працював разом із ним, любив і цінував його.

Понад 30 років Микола Іванович віддав залізничній галузі. Він вирізнявся високими організаторськими здібностями, наполегливістю і рішучістю у роботі, зробив вагомий внесок в успішне функціонування і розвиток залізничного транспорту.

Його трудова діяльність розпочалася у 1981 році після закінчення Харківського інституту залізничного транспорту. Він пройшов шлях від майстра з ремонту тепловозів локомотивного депо Волноваха Донецької залізниці, начальника Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці, начальника Придніпровської та Донецької залізниць до першого заступника генерального директора Укрзалізниці, головного радника генерального директора.

Микола Іванович був людиною із чуйним серцем, щирою душею та відзначався неабияким професіоналізмом і винятковою відданістю обраній справі. Він завжди користувався заслуженим авторитетом і повагою всіх, хто працював поруч.

За високі досягнення в роботі Миколу Івановича нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Ради СНД, дипломом ОСЗ, знаком «Почесний залізничник». Він кавалер знака «Залізнична Слава».

Микола Іванович був світлою людиною, яка мудрою порадою, допомогою підтримувала багатьох людей.

Керівництво Укрзалізниці та усі працівники галузі сердечно співчувають рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Миколу Івановича назавжди залишиться у наших серцях.