Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Верховна Рада України2 вересня Верховна Рада України ухвалила закон про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) з будівництва нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю в Карпатах, який з'єднає Україну та Євросоюз.

 

Ратифікація Гарантійної угоди є передумовою для початку реалізації Фінансової угоди (проект «Бескидський залізничний тунель» (будівництво Бескидського тунелю)) між Укрзалізницею та ЄІБ.

Довідка. 19 травня поточного року в Міністерстві інфраструктури відбулося підписання Гарантійної і Фінансової угод з ЄІБ про надання позики у розмірі €55 млн для фінансування будівництва двоколійного залізничного Бескидського тунелю. Гарантійна угода з будівництва Бескидського тунелю між Україною і ЄІБ, підписана 6 травня 2014 року в Люксембурзі і 7 травня в Києві, набуває чинності з моменту її ратифікації Верховною Радою України.