Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Мексиканська залізницяКомітет був створений нижчою платою парламенту Мексики, з метою досліджувати тендери щодо будівництва 210-км ВШМ Мехіко –  Керетаро.

 

 

Президент країни Е. Пенья Ньєто оголосив 6 листопада, що уряд анулював тендер через кілька днів після того, як Федеральний секретаріату зв'язку і транспорту (SCT) показав, що він підпише контракт з єдиним учасником, консорціум китайських і мексиканських компаній.
Незважаючи на запевнення SCT, що вони мали компенсувати членів консорціуму і видати новий контракт наприкінця листопада, ще нічого не було зроблено. SCT тепер каже, що він оголосить тендер протягом найближчих декількох днів.
До розірвання договору уряд має намір організувати лінію до 2018 року, але неясно, як поточний запит і повторний тендер вплинуть тимчасові рамки для будівництва.