Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

21321 aНедбайливе ставлення пасажирів до приміських поїздів, псування внутрішньо салонного обладнання, крадіжки та вандалізм роблять подорожі некомфортними для пасажирів, а залізницям завдають додаткових збитків. Лише у першому півріччі поточного року зловмисники завдали  1,8 млн грн збитків.

 

Щоб перевозити пасажирів, залізничники ремонтують приміський рухомий склад попри значної збитковості цього сегменту перевезень і критично низький рівень компенсації за пільговий проїзд пасажирів з боку місцевих адміністрацій. При проведені ремонтів найчастіше доводиться відновлювати сидіння, інше обладнання салонів і туалетних приміщень, вставляти скло у вагонні вікна та двері, лагодити викрадену електропроводку, зафарбовувати розмальовані вагони.

 

На Південно-Західній залізниці під час курсування приміського поїзда №6638 Коростень-Київ виявлено викрадення двох тримісних диванів та розбите скло дверей.

 

У приміському поїзді № 6618 Тетерів – Київ було розбите лобове скло та викрадено два тримісні сидіння.

 

На Придніпровській залізниці під час руху поїзда № 6130 Дніпропетровськ – Чаплине було розбито кватирку віконного блоку у вагоні.

 

У поїзді № 6466 Тимкове – Кривий Ріг Головний на перегоні Вісунь – Гейківка було виявлено розбите віконне скло в автоматичних дверях вагону.

 

При слідуванні поїзда № 6509 сполученням П’ятихатки – Кривий Ріг Головний на перегоні Мудрьона – Кривий Ріг Головний, невідомим чоловіком було розбито скло у кабіні управління зі сторони помічника машиніста.

 

Грабіжники також постійно розкомплектовують рухомий склад. Під час приймання електропоїзда №6490 сполученням Нікополь-Запоріжжя локомотивна бригада виявила пошкодження чотирьох вагонів – зловмисники викрали кабелі. На усі випадки пошкодження майна залізниць або крадіжок, залізничники направляють відповідні листи до правоохоронних органів, викликають наряди міліції для вжиття заходів реагування, згідно закону. Але у всіх випадках дії працівників міліції не призводили до будь-якого відшкодування збитків.

 

Не покращує настрій подорожувальникам і сміття залишене пасажирами у вагонах приміських поїздів. Якщо не позбутися ганебної звички смітити - важко досягти вищого рівня сервісу.

 

Прес-центр Укрзалізниці