Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

c0b00e3b9f453270У сезон відпусток та канікул Одеський залізничний вокзал щодня обслуговує понад 10 тисяч пасажирів. Під час очікування, прибуття або відправлення поїзда одесити та гості міста мають можливість скористатися низкою послуг, які зроблять перебування на вокзалі максимально комфортним.

 

Як повідомляє Укрзалізниця,  для зручності пасажирів у період масових літніх перевезень на вокзалі працює 30 квиткових кас, адже пасажиропотік у курортному місті в цей період зростає більш ніж на 25% порівняно з іншими порами року.

Довідкове бюро вокзалу цілодобово надає запитувачам вичерпну інформацію щодо запитуваного маршруту прямування, причому не тільки в межах обслуговування Укрзалізниці, а й залізниць держав СНД та Балтії. На двох інформаційних плазмових табло відображається інформація щодо розкладу руху поїздів, часу їх прибуття або відправлення із зазначенням фактичного часу, вказується колія та платформа знаходження відповідного поїзду. Ще 10 табло розташовано безпосередньо перед виходами на платформи.

 

Пасажири, які перебувають у ділових поїздках, та гості міста мають змогу відпочити в затишній атмосфері сервісного центру вокзалу та залу підвищеної комфортності – їх обладнано потужними системами кондиціювання повітря та зручними м’якими меблями. У сервісному центрі вокзалу можна оформити всі види проїзних документів, замовити таксі та доставку квитків на адресу у межах міста, послуги носія, зробити ксерокопію, заламінувати та роздрукувати документи, скористатися факсом, зарядити мобільний телефон, скористатися інтернетом.

16 кімнат відпочинку підвищеної комфортності, що розташовані в боковому корпусі будівлі вокзалу, працюють цілодобово. Кожну кімнату оснащено душем, сучасними меблями, телевізором, холодильником, кондиціонером, що гарантує повноцінний відпочинок перед або після подорожі. Одночасно кімнати відпочинку можуть вмістити до 34 відпочивальників.

 

Спеціалізований зал відпочинку для осіб з обмеженими фізичними можливостями працює на пасажирському вокзалі Одеса-Головна вже 2 роки. З початку цього року зручності обслуговування в касі затишного залу оцінили 12 тис. пасажирів з обмеженим фізичними можливостями, з них майже 11 тис. оформили проїзні документи. Нагадаємо, що в залі для інвалідів, ветеранів та учасників війни створено всі умови для того, щоб комфортно провести час в очікуванні поїзда, зокрема, подивитися телевізор, скористатися інтернетом та кулером з питною водою. Тут за потреби можна відвідати кімнату гігієни, пристосовану до потреб цієї категорії пасажирів. Зал обладнано кондиціонером, а для зимового періоду передбачено електричний комин, що створює в приміщенні особливу атмосферу. На зручних диванах одночасно можуть розміститися до 20 осіб. Система видачі при вході жетона дозволяє інвалідам не стояти в черзі при оформленні проїзних документів, а підійти до каси після оголошення свого номеру.