Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Станція Ахалкалаки БТКУ міністерстві закордонних справ Туркменістану відбулася зустріч з делегацією Афганістану, очолюваної генеральним директором Управління з економічних відносин МЗС країни В. Вайсі. Під час зустрічі сторони обмінялися думками з питань реалізації конкретних економічних та інфраструктурних проектів, включаючи можливість створення транзитно-транспортного коридору Афганістан – Туркменістан – Азербайджан – Грузія.

 

На зустрічі також були обговорені пріоритетні напрямки співпраці між Туркменістаном та Афганістаном у торгово-економічній сфері.
З точки зору розвитку торговельних відносин, підкресливши важливість забезпечення між двома країнами безперервного і швидкісного зв'язку, сторони акцентували увагу на значущості участі Туркменістану в «Центральному коридорі», який виведе Центральну Азію через Каспій до Європи за допомогою залізничної магістралі Баку – Тбілісі – Карс (БТК).
Азербайджан, Грузія і Туреччина реалізують проект із будівництва нової залізничної магістралі БТК, розраховуючи на транспортування вантажів із Китаю та Центральної Азії.
Очікується, щорічно по БТК, яка матиме прямий вихід на європейську залізничну мережу, будуть транспортуватися 30 млн т вантажів на рік. Нова залізнична магістраль дозволить збільшити потік контейнерних та інших типів вантажів з Азії до Європи.