Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця АзербайджануЗалізничний транспорт Азербайджану займає одне з найважливіших місць у розвитку економіки Республіки і забезпечує значну частину вантажних і пасажирських перевезень.

 

 

Датою народження Азербайджанської залізниці вважається січень 1880 року, коли почалася експлуатація першої в республіці 20-кілометрової залізничної лінії на ділянці Баку – Сабунчи – Сурахани. У той час залізниця призначалася, в основному, для перевезення нафти з Апшеронського родовищ в порт Баку.
До 1991 року Азербайджанська залізниця включала три відділення — Бакинське, Гянджинське і Нахічеваньське. Після здобуття незалежності Азербайджаном та відділення його залізниць від структури Міністерства шляхів сполучення СРСР, була проведена кардинальна реструктуризація залізничної системи.
На сьогодні основним перевізником у країні є ЗАТ «Азербайджанські залізниці» (Azәrbaycan Dәmir Yollari QSC, «ADY» QSC) — компанія, створена в 2009 році на базі Азербайджанської державної залізниці.
Для Азербайджанської Республіки залізничний транспорт є стрижневою галуззю, він об'єднує роботу багатьох виробництв і впливає на уклад життя населення.